Ziyaretçi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ziyaretçi
Ban İTİRAZI HAKSIZ YERE.
323

• REP: +0/-0
  • Yeni Üye
Etkileşim Sağlanmamış
Skor: Bulunamadı
level
Ban İTİRAZI HAKSIZ YERE.
« : 06 Mart 2019, 19:02:20 »
Banlayan Adminin Adı; Eglence..
Banlanan kişinin adı: [LosT]KaybetmeK.
Kanıtı(SS/VİDEO);https://i.hizliresim.com/y6v3l7.png
Tarih; Ss te var ,

İLK INCELIKLE EGLENCE.. BLOD BENIM TW ME GİRDİ Yönetici SANADA VERIRIM NO PROBLEM BENDE AİMİN NE A SI YA DA NE C BUGUN C SI CIKTI
SENDE BAK ISTIYORSAN , AMA TW ALMADAN BENI BANLAMAN AGIRIMA GITTI BANIMIN ACILMASINI ARZ EDERIM TW ME BAKMAYI UNUTMA ;)

• Yeni Üye
Etkileşim Sağlanmamış
level
Ynt: Ban İTİRAZI HAKSIZ YERE.
« Yanıtla #1 : 06 Mart 2019, 19:28:39 »
HERŞEY TW İLE BELLİ OLMUYOR.

• REP: +1/-0
  • Acemi Üye
Etkileşim Sağlanmamış
level
« Yanıtla #2 : 06 Mart 2019, 21:23:42 »
Giovinco Left The Game !

• Acemi Üye
  • Galatasaray ♥

Etkileşim Sağlanmamış
level
« Yanıtla #3 : 06 Mart 2019, 23:22:04 »
Tw her zaman sonuç vermez. Flaş veya disk çıkarıyo olabilirsin. Ayrıca blood o zaman tw kontroll etti diye sonradan kullanmayacağın anlamına gelmiyor. Ki olay anında ban atılmadı şikayet açıldı şikayeti gördün silmiş olabilirsin tw sonuç vermez yani. Hak123 adlı kişinin açtıgı şikayette özellikle deagle kullandıgın yerde aimin çok fazla belli oluyor. Sürekli tw ye güvenirseniz bu şekilde ban yersiniz.

• Yeni Üye
Etkileşim Sağlanmamış
level
« Yanıtla #4 : 07 Mart 2019, 09:08:25 »
Eglence.. Yukarda ALLAH var flasa takıp cıkarsammmm oyun oto olarak crhs hatası yer. benım pc leptop ve 2 usp gırısı var bırı kalvye dıerı maus
Tw De bir sey bulamıyorsunuz yediremeyince banlıyorsunuz.

Deneme Admin olan Crhtear  ısmı her neyse o bnı ara da sırada alıyor oda mı aim ?

Pro vs Hack aynı sey olamaz   tw bulamıyorsunuz yediremiyorsunuz Açıkçası bu herşey

sunucuya 2018 de basladım senden 1 ay once eskiyim senden daha fazla seyler bılıyorum  vs konusuna gelırse orda c bugtan kaynaklanan bır mermı

kayma olayı var C bugu tekrar yaparım sıkıntı yok no problem ama haksizsiniz bunu soylıyım ben sıze.

bos yere banlıyorsunuz kendınızı bır sey sanıyorsun Eglence.. sunucuda aktıf degılsın aksamları gırıyormusundur bılmıyorum

benım nerde oynadıgımı nasıl oynadıgımı bılmıyorsun Blod zaten benım tw me girdi.

aimin a sı bıle cıkmadı Camtasia8 ıle kayıt ettım Adam_Falcon benım pc me gırdıgı gıbı her seyı terar ettıler bı bok cıkmadı.

HAKSIZ YERE BAN YEDIM.... KANITINIZ 00000.000000.000000

• Acemi Üye
  • Galatasaray ♥

Etkileşim Sağlanmamış
level
« Yanıtla #5 : 07 Mart 2019, 11:51:17 »
Ya güzel kardeşim sen kimsinde ben yediremeyeyim şikayetlere baktım aim olduğunu tespit ettim oyuna girdiğimde işlem yaptım. Tw her zaman sonuç vermez şunu kafasına sokun. Burdada adam Akıllı saygı çerçevesi içerisinde konuşacaksın. Nasıl ben konuşuyorsam aynı şekilde. Yok yediremiyor falan filan. Ayrıca bir konuya daha deyineyim bu server 2014-2015 de de vardı ben o zamanda vardım yine açıldı yine varım yani gelipte burda yok bem senden eskiyim falan filan demene gerek yok. Bu serverin en eski useriyim. O yüzden konuşuyosun bari dolu konuş.

• Yeni Üye
Etkileşim Sağlanmamış
level
« Yanıtla #6 : 07 Mart 2019, 16:27:38 »
SENDEN ESKIYIM DEMEDIM. AİM VİDEO SUNA GELINCE TW DE BİR ŞEY BULAMIYORSUNUZ YEDİREMİYORSUNUZ GİDİYORSUNUZ VİDEO ÇEKİYORSUNUZ DA BANLIYORSUNUZ. BUNLARIN HEPSİ ÇEMEMEZLİKTEN :)

• Yeni Üye
Etkileşim Sağlanmamış
level
« Yanıtla #7 : 07 Mart 2019, 16:28:44 »
YUKARDA ALLAH VAR İNŞ BİR GÜN BENİM DURURMUMA DÜŞERSİN.

• Acemi Üye
  • Galatasaray ♥

Etkileşim Sağlanmamış
level
« Yanıtla #8 : 07 Mart 2019, 18:46:58 »
 Boş yorumlar ve uslubunuz bu şekilde olmaya devam ederse forumdan uzaklaştırılacaksınız.

• REP: +1/-0
  • Acemi Üye
Etkileşim Sağlanmamış
level
« Yanıtla #9 : 08 Mart 2019, 09:51:46 »
Yaw Hacı Sen Bi Git Videonun Sonlarına Bak Sonra Yorum Yap.Deagledeki Kayan Aime Bak.Bide Haksız Ban Yedim Diyorsun.Ulan Ben Bu Servere Geldiğimden Beri En Az 10 Kere Haksız Ban Yemiş Adamım(SAMPCAC v0.10.0 Olduğu Halde).Senin Videon Belli Gelmiş Bide Konu Açıp Tartışıyorsun Aimin Belli Olduğu Halde.
Giovinco Left The Game !